22 грудня в самому серці столиці в Grand Hall Khreschatyk відбулася перша Церемонія нагородження кращих представників індустрії моди України - Ukrainian Fashion Industry Awards, яка присуджується за професійні та творчі досягнення в галузі моди, а також за внесок у розвиток індустрії моди в Україні.Організатором Премії виступила громадська організація «Всеукраїнська Асоціація індустрії моди».

Анастасія Сацюк, оксана Ходань, Ірина Ярмак, Ліана Білякович, Інна Ісаєва, Зоряна Семенюк, Яна Чернявська, Марія Івасенко, Марина Слобожан

У складі журі виступили наступні Експерти, які були нагороджені спеціальною премією «За вагомий внесок у розвиток індустрії моди України»:

Анна Варава, культурний дипломат, експерт з питань модного бізнесу та медіа, іміджмейкер-психолог, екс-головний редактор міжнародного видання L'Officiel Україна, директор по стратегії та розвитку L'Officiel Австрія;

Яна Чернявська, координатор найбільших в Україні спеціалізованих виставкових проектів: міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion, міжнародних меблевих та інтер'єрних виставок KIFF і DLT компанії "Київський міжнародний контрактовий ярмарок, засновник конкурсу для молодих і професійних дизайнерів «Автограф», конкурсу ескізів одягу «Золотий розчерк» та інших fashion-проектів;

Оксана Ходань, заступник директора з виховної роботи Львівського коледжу індустрії моди КНУТД, засновник всеукраїнського проекту «Битва модельєрів»;

Ольга Гусєва, генеральний продюсер телеканалу Fashion TV в Україні;

Ірина Ярмак, президент громадської організації «Асоціація дитячої моди»;

Марія Івасенко, керівник  ательє Luxery Department store SANAHUNT, к.т.н., доц. Київського національного університету технологій та дизайну, на протязі 10 років була керівником Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів  «Печерські каштани";

Ліана Білякович, відомий аналітик і прогнозист моди, дизайнер одягу, матеріалознавець, професор Київського університету Бориса Грінченка, засновник першого в Україні Центру прогнозування моди PODIUMLEX (www.podium-lex.com).

Олена Хилькова, генеральний директор освiтньоi групи DonStream Education Group - ексклюзивного представника University of the Arts London (UAL);

Анастасія Сацюк, член спілки журналістів України, блогер, викладач, aрт-директор журналу Ukrainian Fashion та Odessa Fashion Week;

Вікторія Грецька-Миргородська, заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах  сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, організатор Kharkiv Fashion;

Зоряна Семенюк, президент Всеукраїнської Асоціації індустрії моди, генеральний директор Ukrainian Fashion Academy, головний редактор всеукраїнського друкованого та он-лайн видання – журналу Ukrainian Fashion, продюсер телеканалу Odessa Fashion, організатор Odessa Fashion Week.

За підсумками 2019 року Експертами було визначено володарів Премій у наступних номінаціях:

-          Дизайнер (бренд) року.  Жіночий одяг - FROLOV

-          Дизайнер (бренд) року. Чоловічий одяг - IDoL

-          Дизайнер (бренд) року. Дитячий одяг – Miss DM

-          Дизайнер (бренд) року. Спортивний одяг - Norba

-          Дизайнер (бренд) року.  Етно – VITA KIN

-          Дизайнер (бренд) року. Одяг для дому - Sleeper

-          Дизайнер (бренд) року. Нижня білизна – Zhilyova Lingerie

-          Дизайнер (бренд) року. Хутро та шкіра - DevoHome

-          Дизайнер (бренд) року. Головні убори – Ruslan Baginskiy

-          Дизайнер (бренд) року. Аксесуари – Kachorovska Atelier

-          Дизайнер (бренд) року. Взуття – Ali Saulidi

-          Дизайнер (бренд) року. Art Fashion – Nadiia x Masha Reva

-          Дизайнер (бренд) року. Couture – Сергій Єрмаков

-          Дизайнер (бренд) року. Sustainable Fashion – Ksenia Schnaider

-          Художник-костюмер – Леся Патока

-          Модель року – Алла Костроммичова

-          Fashion-фотограф року – Соня Плакидюк

-          Fashion-стиліст року – Юлія Пеліпас

-          Fashion-iлюстратор року – Masha Reva

-          Fashion-колаборація року – Guzema Jewelry x Monatik

-          Fashion-байєр року – Helen Marlen Group

-          Fashion-блогер року – Діана Глостер

-          Модний глянець (друковане видання) року – Vogue.

Спеціальною нагородаою оргкомітету Ukrainian Fashion Association «Дебют року» були нагороджені:

-          Ольга Сумська з колекцією жіночого одягу RIDNA

-          гурт A.R.M.I.A та бренд жіночого одягу Hit Fit Fashion

-          бренд нижньої білизни A Fight by Anna Dobrydneva & Reine Rouge

-          телеканал Fashion TV

-          організатори заходу Star Kids Fashion Show

-          модельна агенція Plus Age – Інститут Соврємєнних дам

-          модель Plus Age – Наталія Лепещенко

-          модель Kids – Єсенія Пефтібай

Спеціальною нагородою оргкомітету Ukrainian Fashion Association «Прорив  року» були нагороджені:

-          бренд дитячого одягу By Vel

-          fashion-фотограф Anna Dombrovska

-          торгова марка взуття Patterns

-          модельна агенція Chameleon Models

Спеціальною нагородою «Cенсація року» був нагороджений митець Ol`svol`d за створення енерго-вібраційних картин, що мають здатність трансформувати людину та простір.

Спеціальною нагородою «За вагомий внесок у підготовці кадрів індустрії моди України» нагороджені:

-          Кузнецова Поліна Валентинівна, Одеський технічній коледж ОНАХТ;

-          Друмова Наталія Сергіївна, ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ»;

-          Тетяна Анатолівна Петухова, художньо-графічний факультет Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського.

Відкривати Ukrainian Fashion Awards 2019 випала честь українському бренду вишуканого одягу для дівчат - Miss DM. Miss DM - перлина з Південної Пальміри, який підкорив безліч українських і зарубіжних подіумів і першим з України, представив свої колекції байерам усього світу на наймасштабнішій виставці дитячої моди Pitti Bimbo, яка проходить у Флоренції, в Італії, демонструючи гостям виставки, що вироблене в Україні може бути стильним, красивим і якісним. Бренд з особливим почерком, - так оха-рактеризувала Miss DM гуру дитячої моди, екс-головний редактор італійського Vogue Bambini Джуліана Парабьяго.

Bel Eve - албанський розкішний бренд, який має 7-річний досвід, виготовляє одяг ручної роботи, який представлений у Албанії у двох магазинах. Дизайнер Суела Брахімларі створила колекцію Red Carpet Glitter Dress спеціально до події Ukrainian Fashion Industry Awards 2019. Представили колекцію Bel Eve модельне агентство Chameleon Models, яке засноване у 2013 році у Львові Анжелою Андрієвською. Основні напрямки агенції: співпраця із закордонними агенствами, участь у міжнародних конкурсах краси та моделінгу, організація інтернаціональних показів та зйомок, співпраця з українськими та європейськими дизайнерами/брендами. З 2015 року створено підрозділ для дітей - Chameleon Kids Models, співвласниками якого являються Анжела Андреєвська та Катрін Синенька.

В рамках Ukrainian Fashion Industry Awards 2019 відбулися також покази різдвяної дитячої колекції Pinkdreams by Tanya Vasina під назвою Paradis en blanc (Білосніжний рай), розкішної коллекції святкових дитячих суконь від Elsa.Fairy Dresses під назвою «Royal Princess», шкільної дитячої колекції бренду Marina Gin, колекції «Дівчинка з характером» і «Квіти та мрії» від BY VEL, показ колекції «Інша» бренду «Від щирого серця», яку продемонстрували моделі агенства City Life Models SchoolThe Cats представили спеціальну капсулу новорічних суконь, Panna for kids  представив колекцію сучасних, національних сценічних суконь, а модельна агенція Plus age «Iнститут соврємєнних дам» представила колекцію бренда GRESSA.

Наталя Лепещенко, яка в свої 61 рік дебютувала і в якості дизайнера бренду LENAFE і в якості моделі plus age представила колекцію, в якій поєднуються повсякденність, вишуканість та індивідуальність. Дизайнер пропонує безкомпромісну жіночність на противагу хлоп'ячої і юнацької романтики.

Анна Добриднєва - співачка, автор пісень, телеведуча, автор офіційних саундтреків до серіалу «Молодіжка-2», беззмінна солістка групи «Пара Нормальних», учасниця і наставниця популярного боксерського проекту, крім яскравої музичної шоу-програми в рамках Ukrainian Fashion Industry Awards представила авторську  колекцію нижньої білизни «A Fight» by Anna Do-brydneva & Reine Rouge. Колекцію для сміливих і сексуальних дівчат, які знають, чого хочуть.  Поєднання ніжного мережива і боксерських халатів.  «A Fight Girls» можуть за себе постояти і, звичайно ж, можуть спокусити будь-якого чоловіка.

Окрім показів гостей очікував виступ спеціальної музичної гості - Anna Kudriashova, яка представляє нове покоління української сцени. Анна презентувала новий трек GANDZYA - своєрідний маніфест жіночої сили, свободи та привабливості. Також співачка подарувала усім глядачам справжній новорічний настрій виконання пісні «З Новим Роком», спільно з учнями Talant School Наталії Могилевської.

Захід відбувся за підтримки Генерального партнера DIAMOND of LOVE - першого українського бренду весільної та вечірньої ювелірної моди, який надав усім володарям Премії сертифікати на покупку ювелірних прикрас та аксесуарів. Офіційним партнером заходу виступив бренд мінеральної води природної газації JERMUK, Офіційний Beauty-партнер міжнародний косметичний бренд Kodi Professional надав подарунки для всіх б’юті –спеціалістів зони бекстейдж: Simchenkomakeup School, Brelil Fashion School, Вікторії Писаренко та Ользі Кондратюк.

Медіа-партнерами першої премії Ukrainian Fashion Industry Awards виступили: Fashion TV, Ukrainian Fashion, Odessa Fashion TV, Make Up&You Professional, STATUS, TOUH magazine, Defile kids Magazine, Podium Real, а також 1-й блог-журнал України LuckyUkraine. про цікаві події та цікавих людей.